מרכז קטבים לאשפוז יום

מרכז קטבים מציע טיפול במסגרת יומית קבועה, שמאפשרת תהליך שיקום הוליסטי, הכולל טיפולים מעמיקים לאנשים המתמודדים עם מכאובי נפש שונים.

הטיפולים ניתנים במקביל להקניית שגרת חיים מאוזנת ולקביעת סדר יום מובנה, בקהילה חמה, תומכת ומקבלת.

המרכז מהווה חלופה פרטית ודיסקרטית לאשפוז יום פסיכיאטרי, עבור המתמודדים עם הפרעות נפשיות שונות, המחפשים פיתרון טיפולי ושיקומי הולם ומותאם אישית לצרכיהם. 

 

על קצה המזלג...

מרכז קטבים יכול לסייע בהתמודדות עם מצבים נפשייים לא פשוטים, כמו הפרעות במצב הרוח, התמכרויות ומחלות נפשיות נוספות, במסגרת פרטית, הוליסטית ומקצועית.

הטיפולים המוצעים מבוססים על אימון למצבי הרוח, שיטה הוליסטית במהותה שנוגעת בכל תחומי החיים: משפחה, פעילות פנאי, שינה, התייחסות לזוגיות, קריירה וטיפול תרופתי פסיכיאטרי.

קטבים הנו מרכז הוליסטי הפועל בפיקוחו של פסיכיאטר מומחה, ומאפשר לאנשים לצאת מהבית, ולהסגל לעצמם הרגלי חיים בריאים יותר, בליווי של למעלה משישים מטפלים בתשע עשרה שיטות טיפול שונות. 

המרכז מהווה תחליף פרטי, מותאם אישית ואיכותי לאשפוז יום פסיכיאטרי.

מה השירותים שמרכז קטבים מעניק?

מרכז קטבים מציע קבוצות טיפוליות וטיפולים פרטניים, בהתאמה אישית לכל מתמודד, על פי צרכיו וכישוריו.

המרכז פעיל 5 ימים בשבוע, בין השעות 10:00 ועד ל-16:00, ומאפשר למתמודדים פעילות וטיפול יומיומיים.

זאת, על בסיס בניית תוכנית טיפול יומית, המותאמת באופן ייחודי ואינדיבידואלי לצרכיו של כל מתמודד, במטרה לסייע לו להגיע לשיקום מלא בגוף, בנפש ובמכלול תחומי החיים. 

לאיזה קהל יעד פונה מרכז קטבים?

מרכז קטבים פונה למתמודדים עם הפרעות במצב הרוח, התמכרויות ובעיות נוספות מתחום בריאות הנפש, המעוניינים לקבל טיפול מקצועי מותאם אישית ולעבור תהליך שיקום במרחב מאפשר ותומך.

כל מי שקיבל המלצה לאשפוז יום פסיכיאטרי יכול ליהנות מהחלופה הפרטית והאיכותית שמרכז קטבים מציע, אשר פותחת בפניו מגוון רחב של שיטות טיפול ומטפלים, מתוכם יוכל לבחור להיעזר באלו שמתאימים לצרכיו ולהעדפותיו. 

למה מרכז קטבים?

אשפוז יום פסיכיאטרי מיועד לאפשר לך לקבל טיפול מיטבי בקביעות ולעבור תהליך שיקום.

מרכז קטבים מציעה חלופה מקצועית ואיכותית לאשפוז יום בבית חולים פסיכיאטרי, שתאפשר לך ליהנות מגישה הוליסטית ומתוכנית טיפולית יומית בהתאמה אישית.

אתה לא צריך להתמודד לבד עם הקושי והכאב, אנחנו כאן בשבילך, כדי להקשיב לך, לתמוך בך ולסייע לך לחזור לחיים מלאים ומשמעותיים.

אנחנו כאן בשבילך

אנו מבטיחים לשמור על דיסקרטיות וזמינים 24 שעות ביממה

מלא את הטופס החסוי ונחזור אליך במהרה.


  קבוצת תמיכה
  ערן יקירי
  אמא של עומרי
  אשפוז בית פסיכיאטרי פרטי
  למכתבים נוספים

  אשפוז יום

  אל תהסס לבקש עזרה אנחנו כאן כדי לעזור