אשפוז יום

מרכז קטבים

מרכז הוליסטי לטיפולי יום בפיקוח פסיכיאטרי, המיועד לטיפול ושיקום של מתמודדים עם דיכאון, חרדה, פוסטראומה, הפרעות אישיות והפרעות נפשיות נוספות.

במקרים רבים מתמודדים עם הפרעות במצב הרוח מבקשים לחזור להרגלי חיים תקינים ולשם כך הם נדרשים לעשות צעדים "פשוטים" כביכול: מציאת עבודה, חידוש הקשרים המשפחתיים והחברתיים, קיום סדר יום נורמטיבי והתמודדות עם שגרה.

הטיפול המוצע למתמודדים במצב דברים זה הינו, לרוב, עזרה רגעית במכלול של רגעים קשים שאיננו מספק על מנת לתת להם את הכוח הנדרש להתחלת התהליך, טיפול אשר הופך את הצעדים "הפשוטים" הללו לקשיים עצומים ולסיבה נוספת להימנע מהתמודדות עם האתגרים האמיתיים.

"מרכז קטבים" מבית – קבוצת מאניקר
מציע למתמודדים טיפול במסגרת יומית קבועה הנוצרת מראייה הוליסטית שמטרתה שיקום חיי המתמודד וטיפול מעמיק במכאובי הנפש, תוך הקניית שגרת חיים מאוזנת וסדר יום מובנה בקהילה חמה ומקבלת.

המרכז, שהוקם בשנת 2014 ע"י מר ערן רענן, מנכ"ל ומייסד "מאניקר", מהווה חלופה פרטית ודיסקרטית לאשפוז יום פסיכיאטרי לאלו המתמודדים עם הפרעות במצב הרוח והפרעות נפשיות נוספות ומחפשים פתרון טיפולי ושיקומי הולם.

מרכז "קטבים" פועל 5 ימים בשבוע בשעות 10-16. בכל יום מתקיימות במרכז 3-4 קבוצות טיפוליות וטיפול פרטני לכל מתמודד המותאם למצבו וכישוריו.

על ידי שימוש בלמעלה מ-19 שיטות טיפול בפן הקונבנציונלי, אלטרנטיבי והוליסטי, ובהדרכתם של מעל ל-60 מטפלים בפיקוח פסיכיאטר מומחה ומנהל מקצועי, לכל מתמודד נבנית במרכז תכנית טיפול יומית המותאמת ייחודית לו ולצרכיו השונים שנועדה להוביל אותו לשיקום מלא בגוף ובנפש יחדיו.

מרכז "קטבים" פועל גם כמרפאה ובמקרים מסוימים לאחר אבחון מעמיק, או במקרים של תכניות המשך אנו ממליצים על טיפול אמבולטורי (פרטני) ע"י הפסיכיאטרים ושאר המטפלים שלנו בהתאם לצורך.

אנו מזמינים אתכם לבחון איתנו אלטרנטיבה זו בפגישה אישית.
העיקר הבריאות,
מרכז מאניקר 072-3944861

קטבים - מרכז הוליסטי לאשפוז יום

צרו קשרד"ר אלון אשמן

פסיכיאטר מומחה, מנהל רפואי

ערן רענן

נשיא

לאחר הצלחות עסקיות רבות ועם אבחונו כסובל מהפרעה בי-פולארית בשנת 1994, החליט רענן כי ת [...]

ד"ר נדב שליט

פסיכיאטר מומחה

לייעוץ דיסקרטי

צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!