מרכז קטבים לאשפוז יום

מרכז יום הוליסטי לטיפול בפיקוח פסיכיאטרי מציע אשפוז יום פסיכיאטרי פרטי, המיועד לטיפול ושיקום של מתמודדים עם דיכאון, חרדה, פוסטראומה, הפרעות אישיות והפרעות נפשיות נוספות.

 

על קצה המזלג...

במקרים רבים מתמודדים עם הפרעות במצב הרוח מבקשים לחזור להרגלי חיים תקינים ולשם כך הם נדרשים לעשות צעדים "פשוטים" כביכול: מציאת עבודה, חידוש הקשרים המשפחתיים והחברתיים, קיום סדר יום נורמטיבי והתמודדות עם שגרה.

הטיפול המוצע למתמודדים במצב דברים זה הינו, לרוב, עזרה רגעית במכלול של רגעים קשים שאיננו מספק על מנת לתת להם את הכוח הנדרש להתחלת התהליך, טיפול אשר הופך את הצעדים "הפשוטים" הללו לקשיים עצומים ולסיבה נוספת להימנע מהתמודדות עם האתגרים האמיתיים.

"מרכז קטבים" מבית – קבוצת מאניקר

מציע למתמודדים טיפול במסגרת יומית קבועה הנוצרת מראייה הוליסטית שמטרתה שיקום חיי המתמודד וטיפול מעמיק במכאובי הנפש, תוך הקניית שגרת חיים מאוזנת וסדר יום מובנה בקהילה חמה ומקבלת.

המרכז, שהוקם בשנת 2014 ע"י מר ערן רענן, מנכ"ל ומייסד "מאניקר", מהווה חלופה פרטית ודיסקרטית לאשפוז יום פסיכיאטרי לאלו המתמודדים עם הפרעות במצב הרוח והפרעות נפשיות נוספות ומחפשים פתרון טיפולי ושיקומי הולם.

 

מרכז "קטבים" פועל 5 ימים בשבוע בשעות 10-16. בכל יום מתקיימות במרכז 3-4 קבוצות טיפוליות וטיפול פרטני לכל מתמודד המותאם למצבו וכישוריו.

על ידי שימוש בלמעלה מ-19 שיטות טיפול בפן הקונבנציונלי, אלטרנטיבי והוליסטי, ובהדרכתם של מעל ל-60 מטפלים בפיקוח פסיכיאטר מומחה ומנהל מקצועי, לכל מתמודד נבנית במרכז תכנית טיפול יומית המותאמת ייחודית לו ולצרכיו השונים שנועדה להוביל אותו לשיקום מלא בגוף ובנפש יחדיו.

מרכז "קטבים" פועל גם כמרפאה ובמקרים מסוימים לאחר אבחון מעמיק, או במקרים של תכניות המשך אנו ממליצים על טיפול אמבולטורי (פרטני) ע"י הפסיכיאטרים ושאר המטפלים שלנו בהתאם לצורך.

אנו מזמינים אתכם לבחון איתנו אלטרנטיבה זו בפגישה אישית. 

למה מרכז קטבים?

ריבוי ואפשרויות מגוונות למתמודד לעבור טיפול ושיקום

תפיסה הוליסטית- מחפשים ביחד מה מתאים לטיפול אינדווידואלי של המטופל.

62 מטפלים ב-19 שיטות טיפול שונות וטכנולוגיות מתקדמות לאבחון מעמיק

תודה שבחרת בנו
אנו מבטיחים לשמור על דיסקרטיות וזמינים 24 שעות ביממה

מלא את הטופס החסוי ונחזור אליך במהרה.

קבוצת תמיכה
ערן יקירי
לפעמים יש רגעי שיא במסע החיים אותם אנו רוצה לקפל ולהניח בלבי ולשאת אותם איתי לתמיד. (כמו שאמרת כלכך יפה לבני..) אלו רגעים מהסוג שכשחוזרים אליהם ונזכרים שיש אהבה בעולם. היום הזה הוא רגע כזה…אני מתענגת עליו, מתעטפת בו ומקפלת אותו אל תוך לבי ונשמתי, לשאתו איתי תמיד. בחדר המוגן, הבטוח והמכיל התרחש מבחינתי נס. הרבה רבדים לנס הזה(עוד לא הפנמתי את כל דפי ודפדפי הנס) אבל ברור שהיום התרחש אחד מרגעי השיא של המשפחה הזו. רגע שיא שהוא בבחינת נס. אני עדיין בתוך הרגע הקטן, בנשימה ובזכרון המגע והחיבוק שלי עם עומרי, והחיבוק עם שני ילדיי האהובים.  האמת שאני לא רוצה לצאת משם. רוצה לעצור את העולם ולהיות עם החיבוק הזה… לצד זה יש בי גל של אהבה גדולה אליך ולענבר. גל של הכרת תודה עמוקה ושלוה, נקיה מכל וטהורה. עוד לא הסתיימה הדרך המשותפת, אני בטוחה שעוד נדבר, ועוד אוכל לומר לכם פנים אל פנים את כל מה שאני רוצה לומר, לשמוע מכם, ולחשוב יחד קדימה, אבל ברגע זה באמת מה שאני רוצה זה לשלוח לך את אהבתי ותודתי העמוקה♥
אמא של עומרי
אשפוז בית פסיכיאטרי פרטי
למכתבים נוספים

אשפוז יום

לייעוץ דיסקרטי

תודה שאתה מאמין בנו

אנחנו כאן כדי לעזור לך ושומרים על דיסקרטיות מוחלטתתודה שאתה מאמין בנו

אנחנו כאן כדי לעזור לך ושומרים על דיסקרטיות מוחלטת!