טיפולי סקייפ

מאני סקייפ

טיפול פסיכולוגי מציע למרבית האנשים דרך אפקטיבית להבנת הבעיות השונות בחייהם ולהתמודדות עם הקשיים הנחווים מדי יום, כאשר  הקשר המיוחד הנוצר בין מתמודד למטפל הוא הוא הגשר שבונה המתמודד עצמו על מנת להגיע להבנה אמתית של רגשותיו ודרכי ההתייחסות אליהם.

יחד עם זאת, ישנן סיטואציות שונות היכולות להקשות על קבלת טיפול יעיל  באופן שיכול להביא מתמודד להחלפת מטפל בעל כורחו או להפסקת הטיפול ככלל. שינויים אלו עלולים לגרום לעיכובים בדרכו של המתמודד לאיזון או לייאוש עד כדי הפסקת הטיפול בשל הקשיים הכרוכים בביצועו.

אנו במאניקר, המרכז הישראלי לטיפול בהפרעות במצב הרוח והתמכרויות, מבקשים להבטיח למתמודדים המטופלים אצלנו טיפול ארוך טווח ונאמן בהתאם לנסיבות המקרה שלהם ועל כן, אנו מציעים למתמודדים שימוש ב"מאניסקייפ"- טיפול פסיכולוגי מכל מקום בעולם באמצעות טכנולוגיית ה SKYPE.

מתמודדים שנאלצו לעבור  מגורים, מתמודדים אשר לוח זמנם עמוס, אשר אינם יכולים לכלכל את עלויות הנסיעה הנדרשות,  מתמודדים הגרים בחו"ל וצריכים מגע ישראלי, מתמודדים אשר נבוכים מהגעה פיזית ומתמודדים אשר עצם ההגעה מרתיעה אותם- גם הם זקוקים לעיתים לטיפול פסיכולוגי מסור.

מאניסקייפ מעמידה לרשות כל מתמודד בארץ או בעולם טיפול פסיכולוגי אונליין על ידי שימוש ברשת הסקייפ, שם יעמדו לרשותם מבחר מטובי המטפלים והפסיכולוגים, ללא צורך בהגעה פיזית למרכז. טיפול ב"מאני סקייפ" הינו זהה לחלוטין לפגישה פנים מול פנים בסודיות המוחלטת של הטיפול, בגישת המטפל, ביחס האישי ואף מציע יתרון משמעותי כאשר המתמודד יכול להיפתח לחוויית הטיפול בפרטיות המרחב הביתי המוגן שלו.

אנו מזמינים אתכם להיפתח לחוויית טיפול חדשנית שבה המיקום הגאוגרפי הוא כבר לא בעיה.
המטפלים של מרכז מאניקר-בכל מקום בעולם, תמיד אתכם.
התקשרו 050-9220022

צרו קשר    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    אל תהסס לבקש עזרה אנחנו כאן כדי לעזור