TECHNOLOGIES

מאניקר-טכנולוגי'ס

טיפול בהפרעות במצב הרוח, בהתמכרויות ובמכאובי הנפש השונים מורכב משיטות רבות הכוללות טיפולים פרטניים, קבוצתיים, הוליסטיים, הדרכות וליווי לבני המשפחות, ועוד ועוד, כאשר לכל מתמודד נדרשת צורת טיפול שונה.

קבוצת מאניקר גאה להעמיד לבחירת מטופליו מגוון שיטות להליך הטיפולי על מנת לוודא כי כל מטופל מקבל הטיפול והכלים הנדרשים לו באופן אישי  העשויים לסייע לו בצורה הטובה ביותר. כדי להבטיח שהמטופלים שלנו אכן נחשפים לשיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר , מרכז מאניקר  גאה להציג: מאניקר-טכנולוג'יס חזית הטכנולוגיה לטיפול בבעיות הנפש.

במאניקר-טכנולוג'יס עומדים לרשות המתמודדים מיטב הטיפולים והעזרים הטכנולוגיים החדישים ביותר אשר הוכחו בתחום בריאות הנפש כאפקטיביים ואף מהפכניים בשיטת הטיפול. מטרת המחלקה לעמוד בחזית הטכנולוגיה בתחום בריאות הנפש ולשלב בין הטיפול המסורתי לבין הפיתוחים המודרניים המקלים על התהליך הטיפולי ככל הניתן.

אנו מזמינם אתכם  להתעדכן בעמוד המחלקה מעת לעת ובשירותים החדשים שיועלו.

DEEP TMS– טיפול בגרייה מגנטית

מתמודדים הסובלים מדיכאון, דיכאון בי-פולארי, OCD או התמכרויות  מופנים בדרך כלל לטיפול  תרופתי כדי להקל על סבלם.  צורת טיפול מסורתית זו זכתה במהלך השנים לאחוזי הצלחה גבוהים והוכיחה עצמה כמאוד אפקטיבית בהקלת תסמיני ההפרעות הנפשיות השונות. בד בבד ליעילותם של התרופות הפסיכיאטריות ולשימושן הנרחב, צברה צורת טיפול זו גם קהל המתנגד לה בשל שלל סיבות, וביניהן הסתגלות להרכב הכימי של הכדורים, תופעות לוואי קשות בטווח בקצר והארוך , צורך שכיח בהחלפת הטיפול התרופתי עקב עמידות לתרופות מסוימות, סטיגמות, וטיפול יומי קבוע לתקופות ארוכות.

על מנת להרחיב את אפשרויות הטיפול בהפרעות אפקטיביות ומחלות פתולוגיות שונות מציע מרכז מאניקר טיפול בגרייה מגנטית – DEEP TMS, המוכח באחוזים גבוהים בטיפול בהפרעות השונות והתמכרויות ואושר על ידי מנהל הבריאות האמריקאי, ה-FDA, ארגון הבריאות האירופי ומשרד הבריאות כיעיל ביותר.

BRAINSWAY, חברה ישראלית העוסקת בפיתוח פתרונות טכנולוגיים למגוון רחב של בעיות הנוצרות מפעילות לא תקינה בחלקי המוח, הינה מממציאיה של הפטנט הרשום- הקסדה המגנטית יחד עם ארגון ה- NIH, ולאחר שיווקה והצלחתה העולמית של הקסדה החלה לשווקה  בשנים האחרונות גם בישראל.

הקסדה המגנטית מציעה טיפול לטווח ארוך במגוון רב של הפרעות במצב הרוח והתמכרויות, ופועלת על ידי שליחת אותות מגנטיים קצרים, המגרים את האזור הייעודי במוח ומביאים לשיפור משמעותי בתסמינים הספציפיים. הטיפול מתקיים באופן שאיננו פולשני, ללא סיכון וללא תופעות לוואי מערכתיות, ובמהלכו כל שחש המטופל הוא בתחושת נקישה קלה בראש המלווה בקול תקתוק.

אחוזים גבוהים של מטופלים מכל רחבי העולם אשר סיימו את הטיפול בקסדה מעידים כי בסיום חודש הטיפולים מצב רוחם השתפר, יכולותיהם גדלו והם חשו הקלה משמעותית בהתנהלות ובתפקוד היומי.

הסטטיסטיקה העולמית שמקורה בעשרות מחקרים שנעשו במולטיסנטרים ברחבי בעולם מצביעה כי יעילות הגרייה המגנטית עולה על יעילות רוב התרופות הפסיכיאטריות ומאפשרת הן ל"סרבני טיפול תרופתי" לתופעות דיכאון עמיד, והן למטופלים שהתרופות אינן אפקטיביות עבורם ו/או שאינם יכולים ליטול תרופות מסיבות שונות – פתרון נגיש יעיל ונטול כל סיכון.

אבחון גנטי מבית Genomind

טיפול פרמקולוגי הינו אחת מדרכי ההתמודדות המומלצות ביותר לסובלים מהפרעות נפשיות שונות. נטילת הכדורים מאפשרת למתמודד איזון כימי, הקטנת תופעות הלוואי הפיזיות והמנטליות הנחוות ממצבו הנפשי, ויכולת קיום שגרת חיים יציבה ככל הניתן.

יחד עם זאת, מתמודדים רבים  המטופלים בטיפול באופן תרופתי חווים קשיים שונים עד שנמצאת להם התרופה הנכונה, דבר הפוגע קשות בתהליך הטיפול ובכלל, בנכונות המתמודד לטיפול תרופתי. הסתגלות הגוף למבנה התרופה, תופעות לוואי קשות ואי התאמה הן אך חלק מהקשיים המלווים בתהליך הטיפול התרופתי.

על מנת לקצר ככל הניתן את הליך התאמת התרופות ולתן למתמודד מענה טיפולי המותאם לו, מרכז "מאניקר" מציע למתמודדיו, בכפוף להמלצת הפסיכיאטר המטפל, שימוש בקיט הגנטי מבית Genomind, המאפשר התאמה פרמקוגנטית למגוון רחב של מתמודדים.

Genomind , חברה אמריקאית המתמחה בטיפולים בהתאמה אישית עם צוות מומחים הכולל חוקרים פורצי דרך ורופאים מובילים בתחום הפסיכיאטריה והנוירולוגיה המתמחים בפרמקוגנטיקה, המביאה חדשנות בבדיקות גנטיות בתחום מחלות הנפש.

הקיט הגנטי מציע למתמודדים בדיקה גנטית לגנים שעשויים להשפיע על היכולת של הגוף להפיק תועלת מתרופות או טיפולים מסוימים בהתאם למצבם. על ידי בדיקה גנטית פשוטה המתבססת על דגימת רוק של המתמודד, שעליה נבחנות כל אחת מ-105 תרופות ותגובת הגוף לכל אחת מהתרופות הללו, ניתנת טבלה פשוטה המסייעת לרופא המטפל לקבוע מה היא התרופה האופטימלית למתמודד ובאילו מינונים מדויקים.

  • מעבדתGenomind היא בעלת הסכמת CLIA  (CLIA number 39D2088097),
  • במהלך הבדיקה נבדקים 18 גנים העשויים להשפיע על טיפול במצבים פסיכיאטריים:
  • 12 גנים פרמקודינמיים SLC6A4 , CACNA1C, ANK3, 5HT2C, MC4R, DRD2, COMT, ADRA2A, MTHFR, BDNF, OPRM1, GRIK1
  • 6 גנים פרמקוקינטיים-:  CYP1A2, CYP2B6, CYP2C9, CYP2C19, CYP2D6, CYP3A4/5

אנו מזמינים אתכם לפגישה מקצועית איש לבחינת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת למקסם את אפקטיביות הטיפול.

העיקר הבריאות,
מרכז מאניקר 072-3944861 

צרו קשר

Manicare Technologies
טיפול brainsway
manicare - genomindלייעוץ חינם

צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!