טיפול בקסדה מגנטית

DEEP TMS - טיפול בגרייה מגנטית

מתמודדים הסובלים מדיכאון, דיכאון בי-פולארי, OCD או התמכרויות מופנים בדרך כלל לטיפול תרופתי כדי להקל על סבלם.
צורת טיפול מסורתית זו זכתה במהלך השנים לאחוזי הצלחה גבוהים והוכיחה עצמה כמאוד אפקטיבית בהקלת תסמיני ההפרעות במצב הרוח.

בד בבד ליעילותם של התרופות הפסיכיאטריות ולשימושן הנרחב, צברה צורת טיפול זו גם קהל המתנגד לה בשל שלל סיבות, וביניהן הסתגלות להרכב הכימי של הכדורים, תופעות לוואי קשות בטווח בקצר והארוך , צורך שכיח בהחלפת הטיפול התרופתי עקב עמידות לתרופות מסוימות, סטיגמות, וטיפול יומי קבוע לתקופות ארוכות.

על מנת להרחיב את אפשרויות הטיפול בהפרעות אפקטיביות ומחלות פתולוגיות שונות מציע מרכז מאניקר טיפול בגרייה מגנטית – DEEP TMS, המוכח באחוזים גבוהים בטיפול בהפרעות השונות והתמכרויות ואושר על ידי מנהל הבריאות האמריקאי, ה-FDA, ארגון הבריאות האירופי ומשרד הבריאות כיעיל ביותר.


BRAINSWAY, חברה ישראלית העוסקת בפיתוח פתרונות טכנולוגיים למגוון רחב של בעיות הנוצרות מפעילות לא תקינה בחלקי המוח, הינה מממציאיה של הפטנט הרשום- הקסדה המגנטית יחד עם ארגון ה- NIH, ולאחר שיווקה והצלחתה העולמית של הקסדה החלה לשווקה בשנים האחרונות גם בישראל.

הקסדה המגנטית מציעה טיפול לטווח ארוך במגוון רב של הפרעות במצב הרוח והתמכרויות, ופועלת על ידי שליחת אותות מגנטיים קצרים, המגרים את האזור הייעודי במוח ומביאים לשיפור משמעותי בתסמינים הספציפיים.
הטיפול מתקיים באופן שאיננו פולשני, ללא סיכון וללא תופעות לוואי מערכתיות, ובמהלכו כל שחש המטופל הוא בתחושת נקישה קלה בראש המלווה בקול תקתוק.
אחוזים גבוהים של מטופלים מכל רחבי העולם אשר סיימו את הטיפול בקסדה מעידים כי בסיום חודש הטיפולים מצב רוחם השתפר, יכולותיהם גדלו והם חשו הקלה משמעותית בהתנהלות ובתפקוד היומי.

הסטטיסטיקה העולמית שמקורה בעשרות מחקרים שנעשו במולטיסנטרים ברחבי בעולם מצביעה כי יעילות הגרייה המגנטית עולה על יעילות רוב התרופות הפסיכיאטריות ומאפשרת הן ל"סרבני טיפול תרופתי" לתופעות דיכאון עמיד, והן
מטופלים שהתרופות אינן אפקטיביות עבורם ו/או שאינם יכולים ליטול תרופות מסיבות שונות – פתרון נגיש יעיל ונטול כל סיכון.

אנו מזמינים אתכם לבחון איתנו אלטרנטיבה זו בפגישה אישית.
העיקר הבריאות,
מרכז מאניקר 09-8669494

צרו קשרלייעוץ דיסקרטי

צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!